Medewerkers van Bureau Wsnp

Bij Bureau Wsnp werken de volgende medewerkers. We zijn zowel telefonisch als per e-mail bereikbaar voor het beantwoorden van vragen. Zie ook contactpagina.

Rob de Nas, hoofd Bureau Wsnp
r.denas@rvr.org


Judith Ackermans, Office Manager
j.ackermans@rvr.org

 

Judith van Geffen, Stafmedewerker
j.vgeffen@rvr.org

 

Gerry Verhagen - de Haas
Gerry Verhagen - de Haas 
g.dhaas@rvr.org

 


Ilse Kersten, Stafmedewerker
i.kersten@rvr.org

 

Linda Nickel

inda Nickel, Stafmedewerker
l.nickel@rvr.org

 

Anneke
Anneke Noyons, Financieel Medewerker
a.noyons@rvr.org

 

Karen Montfoort
Karen Monfoort, Stafmedewerker
k.montfoort@rvr.org

 


Niels Sanders, Stafmedewerker
n.sanders@rvr.org

Paulien de Wit

Pauline de Wit - Van Schie, Stafmedewerker
p.vschie@rvr.org